Różne zestawy Lego City

Jeśli jesteś fanem Lego, prawdopodobnie słyszałeś o Lego City. Krótko mówiąc, jest to linia zestawów Lego, które są oparte na życiu miasta. Obejmuje to zestawy zawierające budynki, samochody i inne punkty orientacyjne miasta.

Czym jest Lego City?

Zestawy Lego City to świetny sposób na ożywienie przestrzeni we własnym domu. Idealnie nadają się do udawania, że jest się w tętniącej życiem metropolii lub do tworzenia własnego, niepowtarzalnego pejzażu miejskiego. A co najważniejsze, większość tych zestawów składa się z klocków Lego – co oznacza, że są kompatybilne z innymi zestawami Lego!

Przykładowe zestawy Lego City

1. Posterunek policji (7508)

Pierwszym zestawem na naszej liście jest Posterunek Policji. Oryginalna wersja tego zestawu została wydana w 1978 roku i od tego czasu była kilkakrotnie aktualizowana. Obejmuje to zmodernizowaną wersję, która została wydana w 2007 roku jako część serii modułowej. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, ten posterunek policji będzie doskonałym dodatkiem do Twojego miasta Lego. Zawiera wiele różnych pomieszczeń, w tym celę więzienną, pokój kontrolny, a nawet salę gimnastyczną! Dostaniesz także dwóch policjantów, dwóch przestępców i psa dla dodatkowej zabawy.

2. Remiza strażacka (7731)

Następna w kolejce jest remiza strażacka. Ten zestaw jest jednym z oryginalnych zestawów Lego City, więc z pewnością istnieje już od dłuższego czasu. Ale pomimo swojego wieku, ten zestaw pozostaje tak popularny jak zawsze! Być może dlatego, że ta remiza strażacka ma wiele różnych funkcji, w tym przestrzeń biurową i garaż dla wozu strażackiego. Dostaniesz także dwóch strażaków i kobietę, która trzyma w ramionach szczeniaka!

3. Lotnisko (6282)

Lotnisko to kolejny z oryginalnych zestawów, które pomogły stworzyć linię Lego city dostępne w sklepie internetowym. Po raz pierwszy ukazał się w 1979 roku, ale do dziś jest mocny. Dzieje się tak dlatego, że jest pełen unikalnych detali, w tym dwóch samolotów, które możesz zbudować własnymi rękami. Każdy samolot ma własną zatokę dokującą, a dla dodatkowej zabawy są też dwa wózki bagażowe. W tym zestawie dostaniesz pięciu pasażerów, w tym pilota, jego drugiego pilota, dwóch pracowników lotniska i turystę.